Podporují nás

Práci, kterou děláme, děláme rádi. Rádi ji děláme proto, že to má smysl. A to víme díky lidem, kteří nás podporují, kteří nám důvěřují, pomáhají, radí i kritizují....

Velmi si toho vážíme a děkujeme jim za to.

Mgr. Ivan Semecký

Zakladatel sdružení Nymburští demokraté, ředitel Waldorfské základní a střední školy Semily p.o.

"Nymburští demokraté (ND) jsou lidé, kteří spolupracují, tvoří a hledají dobrá řešení pro zdravý život našeho města. Velice mě těší a zároveň obdivuji jejich cestu nestranické občanské iniciativy, která stojí na samých základech demokratických principů. Pro město budou pracovat již 3. volební období. Díky svojí pracovitosti a přístupu mají stále více příznivců  i kvalitních oborníků. Velice rád patřím mezi ně, i když dnes již bydlím v Semilech."

Mgr. Markéta Literová

Executive Director, Step by Step ČR, o.p.s., členka rady města za Volbu pro Nymburk(2010 - 2014)

"Kandidáti za Nymburské demokraty jsou velmi často lidé, kteří už v Nymburce mnoho dobrého dokázali a nebojí se říci "ne" věcem, kterým "ne" říkám i já. Nelíbí se mi mocenská politika, kde na prvním místě není občan, který potřebuje podporu Města, ale zájmy stran či jen jednoduše lenost nebo "středněproudý" názor. Jsem pro partnerský přístup, politiku žitou s respektem k druhému člověku, aktivní komunální prostor a statečnost. Jsem ze své práce v radě města velmi zklamaná z lidí, kteří neumí nést statečně svůj politický či lidský názor na věc a kroutí se podle diktátu mocných či mocnějších. Takové podle mého názoru komunální politika nepotřebuje. Více statečných, charakterních a zkušených! Nymburští demokraté do vedení města!"